Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

Manager ds. Kluczowych Klientów

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją działającą jako firma konsultingowa w zakresie pozyskania dotacji i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych, specjalizująca się w projektach inwestycyjnych jak również badawczo-rozwojowych opartych o innowacyjność i nowe technologie.

Jeśli jesteś osobą:
dla której kontakty z klientami są motorem do działania,
która lubi łączyć sprzedaż, PR i marketing,
która chce oferować klientom wartościowe usługi…
dołącz do naszego Pionu Doradczego Europejskiego na stanowisko

MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

tesy

Pracując na tym stanowisku będziesz realizować zadania związane z pozyskiwaniem i obsługą przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych. Głównie będzie to:

  • Umawianie i prowadzenie spotkań z Klientami;
  • Dopasowywanie źródeł finansowania z poszczególnych Programów Operacyjnych do potrzeb rozwojowych Klientów;
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje z Klientami;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami firmy;
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych;
  • Doradztwo Klientom pod kątem doboru odpowiednich rozwiązań;
  • Nadzór nad realizacją projektów unijnych w pełnym ich zakresie;
  • Wsparcie działań marketingowych i PR.

Aby właściwie realizować powyższe zadania, potrzebne jest:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług (doradczych, finansowych lub pokrewnych);
  • Podstawowa znajomość funduszy unijnych;
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości i bankowości;
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Kreatywność w szukaniu dróg do osiągnięcia zamierzonego celu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B

Pracownikom naszej firmy oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Samodzielność działania;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia kompetencyjne dopasowane do poszczególnych stanowisk;
  • Pakiet medyczny;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, dołącz do naszego zespołu i sprawdź jak satysfakcjonująca może być ta praca! Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@edoradca.pl.

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny PDE/MKK/EDO/2016. Zamiast listu motywacyjnego przedstaw nam w krótkiej formie jak widzisz pracę na tym stanowisku.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę EDORADCA Sp. z o.o. SKA (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.