Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

Specjalista ds. Rozliczeń Projektów Unijnych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją działającą jako firma konsultingowa w zakresie pozyskania dotacji i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych, specjalizująca się w projektach inwestycyjnych jak również badawczo-rozwojowych opartych o innowacyjność i nowe technologie.

Jeśli jesteś osobą która lubi pracę z liczbami,

chętnie podejmuje się działań wymagających analitycznego myślenia,

dołącz do naszego Działu Rozliczeń Projektów Unijnych na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za następujące zadania:

  • Współpraca z beneficjentami realizującymi projekty unijne;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektów;
  • Weryfikacja dokumentów niezbędnych do prawidłowego rozliczania dotacji unijnych;
  • Współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami.

Aby właściwie realizować powyższe zadania, potrzebne jest:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dokładność i systematyczność;
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami finansowo-księgowymi;
  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych;
  • Znajomość tematyki funduszy strukturalnych (RPO, POIG, POKL).

Pracownikom naszej firmy oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Samodzielność działania;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia kompetencyjne dopasowane do poszczególnych stanowisk;
  • Pakiet medyczny;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość budowania relacji z klientami z wielu branż;
  • Udział w innowacyjnych projektach.

Kontakt:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, dołącz do naszego zespołu i sprawdź jak satysfakcjonująca może być ta praca! Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@edoradca.pl.

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny PDE/DRP/2017. Zamiast listu motywacyjnego przedstaw nam w krótkiej formie jak widzisz pracę na tym stanowisku.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę EDORADCA Sp. z o.o. SKA (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.