Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

Specjalista ds. Funduszy Unijnych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją działającą jako firma konsultingowa w zakresie pozyskania dotacji i realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych, specjalizująca się w projektach inwestycyjnych jak również badawczo-rozwojowych opartych o innowacyjność i nowe technologie.

Jeśli jesteś osobą która:

posiada doświadczenie w przygotowywaniu projektów unijnych,
interesuje się tematyką Funduszy Unijnych,
swobodnie czuje się w kontaktach z klientami,
dołącz do Pionu Doradztwa Europejskiego na stanowisko

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH

Będziesz realizować m.in. następujące zadania:

  • Spotkania z klientami biznesowymi;
  • Kontakt z instytucjami wdrażającymi programy unijne;
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej (projektów unijnych), w tym pisanie wniosków i biznes planów;
  • Udział w realizacji projektów finansowanych z funduszy unijnych.

Aby właściwie realizować powyższe zadania, potrzebne jest:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, marketing);
  • Doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz przedsiębiorstw z sektora MŚP, w tym z zakresu funduszy unijnych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu projektów unijnych (w szczególności z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i Regionalnych Programów Operacyjnych o charakterze inwestycyjnym);
  • Umiejętność redagowania tekstów;
  • Umiejętność twórczego myślenia;
  • Skrupulatność, samodzielność;
  • Zdolności analityczne;
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracownikom naszej firmy oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Samodzielność działania;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia kompetencyjne dopasowane do stanowiska;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość budowania relacji z klientami z wielu branż;
  • Udział w innowacyjnych projektach.

Kontakt:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, dołącz do naszego zespołu i sprawdź jak satysfakcjonująca może być ta praca! Prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@edoradca.pl.

W tytule prosimy wpisać numer referencyjny PDE/DPP/SFU/2017Zamiast listu motywacyjnego przedstaw nam w krótkiej formie jak widzisz pracę na tym stanowisku.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę EDORADCA Sp. z o.o. SKA (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.