Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

Formularz Zgłoszenia Łódź

Dotacje unijne dla przedsiębiorców w województwie Łódzkim w 2019r.

– bezpłatna konferencja w Łodzi

Kiedy:  24 stycznia 2019
Godziny: 10:00 -12:00
Miejsce: Bionanopark, ul.Dubois 114/116

Łódź

 

Program spotkania: pobierz

 

 


Dane firmy

Uczestnik spotkania

Uczestnik spotkania

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest Edoradca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Tczewie, przy ul. Kubusia Puchatka 5/12. Informujemy, że obowiązek informacyjny w rozumieniu art. 13 RODO dotyczący ochrony danych osobowych związany z realizowanymi przez EDORADCA konferencjami znajdują się w Polityce prywatności

Podanie przez Państwa danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na konferencję jest dobrowolne, ale też niezbędne do realizacji konferencji, w której wyrażają Państwo chęć udziału.


Wyrażenie przez Państwa poniższych zgód jest dobrowolne, uzyskanie zgody umożliwi Administratorowi na przesyłanie Ci informacji o aktualnych ofertach i promocjach dotyczących produktów i usług.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na podany adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana, klikając w odpowiedni link w otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (tj. z dnia 15 września 2017r., Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) od Edoradca sp. z o.o. sp. k. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link w otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.