fbpx
Zapytaj Sprawdź
możliwości
dotacji
Idź do formularza
Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

Formularz zgłoszeniowy Włocławek


Ostatnie bezzwrotne dotacje na inwestycje w firmie –

bezpłatne spotkania indywidualne we Włocławku

.

Kiedy: 28 listopada 2019
Godziny: 10:30 -14:30

Miejsce: Hotel Portofino, Aleja Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek

 

Program spotkania:  pobierz

Kontakt:  695 954 014

 


Dane firmy

Planowana wartość inwestycji *:

Uczestnik

Uczestnik 2

Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest Edoradca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Tczewie, przy ul. Skarszewska 23. Informujemy, że obowiązek informacyjny w rozumieniu art. 13 RODO dotyczący ochrony danych osobowych związany z realizowanymi przez EDORADCA konferencjami znajdują się w Polityce prywatności: http:edoradca.pl/polityka-prywatnosci

Podanie przez Państwa danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym jest dobrowolne, ale też niezbędne do realizacji spotkań, w których wyrażają Państwo chęć udziału.


http:edoradca.pl/polityka-prywatnosci

Wyrażenie przez Państwa poniższych zgód jest dobrowolne, uzyskanie zgody umożliwi Administratorowi na przesyłanie Ci informacji o aktualnych ofertach i promocjach dotyczących produktów i usług.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z 9 czerwca 2017 r. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na podany adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana, klikając w odpowiedni link w otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (tj. z dnia 15 września 2017r., Dz.U. z 2017 r. poz. 1907) od Edoradca sp. z o.o. sp. k. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link w otrzymanej wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.