Zapytaj Zapytaj
o ofertę
Idź do formularza
Zostaw wiadomość

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zostaw nam wiadomość,
a skontaktujemy się z Tobą.

58 530 02 22

O firmie

Od 2001 roku wspieramy polskich przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków unijnych.

Naszą ofertę kierujemy do firm realizujących projekty inwestycyjne, badawczo-rozwojowe, oraz  projekty łączące sferę nauki i biznesu, prowadzące do wdrażania innowacji w skali kraju i świata.

Stała współpraca z bankami, strefami ekonomicznymi, kancelariami prawnymi czy urzędami patentowymi, pozwala na kompleksową obsługę związaną z wyborem odpowiedniego finansowania.

Misja

Wierzymy, że ludzie są najcenniejszym zasobem naszej organizacji. Dla naszych Klientów chcemy być godnym zaufania partnerem, który świadczy kompleksowe usługi doradcze. Możemy to osiągnąć przez dbałość o wysoką jakość, wspieranie Klientów na każdym etapie współpracy oraz budowanie z nimi trwałych, silnych relacji, opartych na zaufaniu. 

 

Wizja

Pragniemy wspierać naszych Klientów na wszystkich etapach wspólnie realizowanych przedsięwzięć. Naszym celem jest nie tylko zapewnianie innowacyjnych rozwiązań w zakresie doradztwa europejskiego, ale także pomaganie naszym Klientom w tworzeniu, prowadzeniu i rozwoju biznesu. Chcemy koncentrować się na ludziach i relacjach, bo wierzymy, że jedynie takie podejście rodzi efekty najwyższej jakości.

 

Historia