Dig.IT, czyli transformacja cyfrowa nie musi być trudna. 

  • 1 grudnia, 2023

Czy w Twojej firmie komputery pamiętają czasy, gdy Robert Kubica wygrywał wyścig Formuły 1? A może CRM w Twoim przedsiębiorstwie nadal prowadzony jest w Excelu? I pewnie administrator danych ukończył tylko wakacyjny kurs na Facebooku? 

Jeśli masz wrażenie, że pod względem zaawansowania informatycznego, Twoja firma zaczyna tracić dystans do innych przedsiębiorstw w branży, to znak, że nadszedł czas by zadbać o dojrzałość cyfrową. Mówiąc krótko, przyszła pora na duży krok w kierunku transformacji cyfrowej w organizacji. 

W tym momencie mamy dla Ciebie dwie wiadomości. Obie dobre. 

Pierwsza dobra wiadomość – dig.IT

Dostosowanie firmy do aktualnych standardów informatycznych możesz w dużej mierze sfinansować środkami zewnętrznymi. Świetnie do tego celu nadaje się konkurs dig.IT. Kierowany jest on do firm z sektora przemysłu, produkcji i usług, które chcą podnieść poziom dojrzałości informatycznej swoich przedsiębiorstw poprzez udany proces transformacji cyfrowej.   

Rozwiązania chmurowe, cyberbezpieczeństwo, wykorzystanie sztucznej inteligencji, automatyzacja procesów, a także nowy sprzęt, oprogramowanie, a nawet szkolenia IT to rozwiązania, na które dig.IT oferuje finansowe wsparcie.  

Refundować można aż do 70% wydatków kwalifikowanych. Obowiązkowo rozliczyć należy zakup wartości niematerialnych i prawnych w postaci gotowego oprogramowania lub zleconych prac programistycznych oraz usługi chmurowe typu SaaS, PaaS, IaaS czy CSaaS itp.  

Opcjonalnie przedsiębiorstwo ma możliwość kwalifikowania koszów: 

  • wdrożenia oprogramowania lub usług chmurowych, 
  • szkoleń pracowników z wykorzystania nabytych technologii cyfrowych, 
  • niezbędnych środków trwałych. 

Jeśli Twój projekt IT wart jest 700 tys. PLN, to warto rozważyć wdrożenie tych działań z wykorzystaniem grantów z dig.IT.  

I tu pojawia się druga dobra wiadomość. 

Druga dobra wiadomość – EDORADCA z Virtuslab

Proces transformacji cyfrowej nie musi być trudny. Zwłaszcza gdy działania prowadzisz z partnerami, którzy kompleksowo zaopiekują się Twoim projektem.  

Rozważając inwestycję w zaawansowaną platformę do zarządzania produkcją firma zyskuje nie tylko dofinansowanie na poziomie 70% całkowitych kosztów z grantu na cyfryzację na zakupu oprogramowania i jego implementacji, ale przede wszystkim inwestuje w przyszłość i rozwój.  

Dofinansowanie na cyfryzację z dig.IT umożliwia Twojej firmie nie tylko zakup niezbędnego sprzętu, ale również przeszkolenie personelu. Inwestując w rozwój umiejętności swoich pracowników, zapewnisz swojemu przedsiębiorstwu długoterminową wartość i adaptacyjność do dynamicznie zmieniającej się cyfrowej przestrzeni biznesowej. 

Pomożemy Ci w tym. Jako EDORADCA przeprowadzimy Cię przez system finansowego wsparcia Twoich działań transformacji cyfrowej. Natomiast Virtuslab przygotuje dla Twojej organizacji spersonalizowany system, który idealnie wpasuje się w specyfikę Twojego przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę branżowe wyzwania w obszarach takich jak produkcja, logistyka, planowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zarządzanie kompetencjami pracowników, oraz parku maszynowo-narzędziowego. 

Skontaktuj się z nami

Wiemy, że transformacja cyfrowa może być dużym wyzwaniem dla Twojej firmy. Dlatego zachęcamy do współpracy. Wykorzystaj doświadczenie i umiejętności zespołu 70 ekspertów w dziedzinie dotacji europejskich. Jako EDORADCA przeprowadzimy Cię przez proces pozyskania i rozliczenia dofinansowania Twojego projektu IT. Dodatkowo wspólnie z Virtuslab zaproponujemy rozwiązania informatyczne dopasowane do realiów Twojego przedsiębiorstwa. 

Czekamy na Ciebie. 

Porozmawiajmy o ulgach i dotacjach

Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Sprawdź możliwości dofinansowania dla Twojej firmy

Wypełnij krótką ankietę a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie.