O nas

Od 2001 roku skutecznie pozyskujemy dotacje unijne.

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Polsce. Nasz zespół liczy obecnie ponad 70 ekspertów. 23 lata doświadczenia pozwoliło nam wypracować najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy unijnych. Do tej pory ponad 4,2 mld bezzwrotnych środków zasiliło przedsiębiorstwa naszych klientów.

Od 2018 roku wdrażamy ulgi podatkowe. Z sukcesem wdrażamy ulgi rozwojowe (m.in ulgę B+R, ulgę na marketing, ulgę na inwestycje i robotyzację). Tylko w ubiegłym roku rozliczyliśmy 142,5 mln zł kosztów w ramach ulg podatkowych.

Naszą ofertę kierujemy do firm MŚP i dużych, inwestujących w swój rozwój i poszukujących finansowania dla projektów inwestycyjnych, czy badawczo-rozwojowych.

Nasza misja

Jesteśmy po to, aby napędzać rozwój innowacyjności przedsiębiorstw. Budujemy przewagę konkurencyjną naszych partnerów biznesowych w kraju i na świecie. Razem tworzymy jutro. Spełniamy Twoje marzenia.
Nasz zespół

Poznaj naszych ekspertów

Jesteśmy grupą ludzi z pasją. Doświadczenie zdobyte przy współpracy z krajowymi i międzynarodowymi partnerami umożliwiło nam zbudowanie unikalnego know-how w doradztwie, poszukiwaniu innowacyjności i zarządzaniu finansami. W ciągu 23 lat zespół EDORADCA ewoluował. Z rodzinnej firmy staliśmy się jedną z wiodących firm w branży doradztwa europejskiego w Polsce. Dziś nasz zespół liczy ponad 70 ekspertów. Bogatsi o cenne doświadczenia, wiedzę i odniesione sukcesy, wspólnie wchodzimy w czwartą perspektywę finansową funduszy z UE.

Nasza wizja

Pragniemy wspierać naszych Klientów na wszystkich etapach wspólnie realizowanych przedsięwzięć. Naszym celem jest nie tylko zapewnianie innowacyjnych rozwiązań w zakresie doradztwa europejskiego, ale także pomaganie naszym Klientom w tworzeniu, prowadzeniu i rozwoju biznesu. Chcemy koncentrować się na ludziach i relacjach, bo wierzymy, że jedynie takie podejście rodzi efekty najwyższej jakości.

Nasza historia

Porozmawiajmy o ulgach i dotacjach

Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Sprawdź możliwości dofinansowania dla Twojej firmy

Wypełnij krótką ankietę a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie.